Jachty, Maxus 24 oraz Mariner 24, cumują na Przystani San na Zalewie Solińskim w przepięknej miejscowości Polańczyk. Chcąc dojechać do przystani należy przy jedynym w Polańczyku kościele skręcić w lewo, zjeżdżając w dół skręcić ponownie w lewo, następnie kierując się prosto asfaltową drogą jechać do jej samego końca pod bramę na której widnieje nazwa Przystań San.

Istnieje możliwość (po wcześniejszym uzgodnieniu) pozostawienia samochodu na terenie przystani na okres czarteru za opłatą.

Na miejscu mamy możliwość podłączenia się do prądu i naładowania akumulatorów.

Jezioro Solińskie to jedno z największych sztucznych jezior w Polsce i zarazem najpiękniejszych zakątków naszego kraju. Otoczenie gór i wody to połączenie, które przyciąga turystów od wielu lat. Oprócz malowniczych szlaków turystycznych oraz historycznych zabytków, bez wątpienia jedną z głównych atrakcji stanowi zapora licząca 81,8 m wysokości,ok. 22 km kw. powierzchni, nazywana potocznie „bieszczadzkim morzem”.Polańczyk obok Soliny to jeden z najbardziej popularnych kurortów nad Zalewem Solińskim, status uzdrowiska uzyskał w 1974 roku. Miejscowość dzieli się na Polańczyk i Polańczyk Zdrój leżący na tzw. Cyplu Polańczyka a na jego samym końcu znajduje się Centralna Baza WOPR.